11 kwietnia 2016

Drzwi Otwarte PWSZ w Chełmie

8 kwietnia, odbyły się kolejne Drzwi Otwarte w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Chełmie. Studenci oraz pracownicy uczelni opowiedzieli o studiach, perspektywach i praktykach zawodowych oraz wyjazdach zagranicznych.

Kandydaci na studia mieli również możliwość nawiązania bezpośredniego kontaktu ze studentami różnych kierunków oraz obejrzenia bazy naukowo – dydaktycznej.

Poszczególne Instytuty PWSZ w Chełmie prezentowały swoją ofertę na specjalnie przygotowanych stoiskach. Instytut Nauk Technicznych i Lotnictwa oraz Instytut Nauk Rolniczych przygotowały specjalne pokazy i prezentacje w Centrum Studiów Inżynierskich w Depułtyczach Królewskich, natomiast Instytut Nauk Medycznych w swojej bazie laboratoriów.

W dniu 8 kwietnia odbył się także Jubileuszowy – X Konkurs Matematyczny im. Samuela Chróścikowskiego, który zgromadził młodzież szkół ponadgimnazjalnych z całego województwa.

Podczas Drzwi Otwartych zostały wręczone dyplomy dla 5000-go absolwenta naszej Uczelni, jak również 4999 i 5001 absolwenta. Wszyscy wyróżnieni absolwenci otrzymali z rąk JM Rektora PWSZ w Chełmie – prof. dra hab. Józefa Zająca dyplom ukończenia studiów w Instytucie Nauk Technicznych i Lotnictwa oraz pamiątkowe statuetki.

Galeria: