W dniu 22 maja 2019 r. studenci należący do Studenckiego Koła Naukowego Agrobiznesu uczestniczyli w dniu zabaw w Domu Małych Dzieci w Chełmie zorganizowanym z okazji Dnia Dziecka. Dzieci z radością przywitały studentów, którzy wręczyli im drobne upominki – słodycze i kosmetyki. Studenci przekazali też trzy łóżeczka dla dzieci, które zakupiono ze środków uzyskanych ze sprzedaży wielkanocnych kompozycji florystycznych wykonanych przez studentów SKNA. W Domu Dziecka studenci ochoczo włączyli się do zabawy z dziećmi przygotowując balonowe zwierzaczki i miecze oraz organizując zabawę w tunelu edukacyjnym. Pani dyrektor Domu Małych Dzieci w Chełmie mgr Dorota Protasiewicz serdecznie podziękowała wszystkim osobom, które zaangażowały się w tą akcję za bezinteresowną pomoc, życzliwość i ofiarność okazaną podopiecznym DMD, owocną i wieloletnią współpracę, wspieranie działań na rzecz dzieci oraz okazaną życzliwość i troskę o ich rozwój.