Szanowni Państwo

słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku, pracownicy Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie, członkowie Chełmskiego Towarzystwa Naukowego

Informuję, że posiadamy jeszcze około 20 wolnych miejsc na wyjazd studyjny do Krakowa i na Jurę Krakowsko-Częstochowską w terminie 4 – 7 września 2019 r. (środa – sobota).

Odpłatność wynosi 450 zł od osoby. Dla osób towarzyszących spoza UTW, PWSZ i ChTN odpłatność wynosi 480 zł. W ramach opłaty gwarantujemy całodzienne wyżywienie: przejazd autokarem, śniadania i obiadokolacje, noclegi w hotelu „Skalny Dwór” w Woli Kalinowskiej koło Krakowa w pokojach 2 i 3-osobowych, usługę przewodnicką i bilety wstępu oraz udział w spektaklu teatralnym.

Chętni słuchacze UTW powinni zgłaszać się do Pani Barbary Czaus, Pracownicy PWSZ i członkowie ChTN do Zygmunta Gardzińskiego w terminie do 13 sierpnia 2019 r.

Program wycieczki

Zygmunt Gardziński