Dnia 12.04.2019 Pani Dorota Bruszewska, dyrektor do spraw egzaminów Pearson dla Europy Wschodniej i Środkowej,  uroczyście wręczyła Medallion of Excellence oraz dyplom uznania za wybitne umiejętności językowe Pani Agnieszce Nowosad, uczestniczce projektu „Angielski razem z PWSZ w Chełmie”, współfinansowanego przez UE. Projekt kończył się certyfikowanym egzaminem na poziomie Lave1.

Ku naszej wielkiej radości okazało się, że Pani Agnieszka Nowosad, spośród osób zdających egzamin w roku 2017, zdała egzamin najlepiej w kraju.

Do egzaminów Pearson Test of English,  przyznających certyfikaty uznawane przez uczelnie oraz pracodawców w wielu krajach na świecie,  co roku w Polsce przystępuje tysiące kandydatów. W drodze konkursu, organizowanego przez Pearson Central Europe, zostają wyłonione osoby, które wykazały się wyjątkową wiedzą i umiejętnościami podczas egzaminu. Honorowy patronat nad inicjatywą obejmuje Ambasador Wielkiej Brytanii w Polsce.

Centrum PTE General przy PWSZ w Chełmie także zostało wyróżnione dyplomem. Cieszy nas niezmiernie, że mogliśmy przyczynić się do tego sukcesu.

Pani Agnieszce życzymy dalszej owocnej pracy i podchodzenia do kolejnych stopni egzaminu.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z ofertą Centrum PTE General na stronie naszej uczelni.