Dobra znajomość matematyki i fizyki to podstawa na studiach inżynierskich. Przygotowanie z tego zakresu, jakie daje szkoła średnia, często okazuje się niewystarczające. Stąd proponujemy udział w odpłatnych kursach:

Repetytorium z fizyki lub Repetytorium z matematyki
dla studentów I roku studiów inżynierskich
w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Chełmie

Kursy obejmują po 30 godzin wykładów i ćwiczeń każdy. Doświadczenia z lat poprzednich w tym zakresie pozwalają stwierdzić, że organizowane przez nas kursy wyrównują poziom wiedzy pod kątem wymogów stawianych studentom przez Uczelnię na pierwszym roku studiów. Zajęcia prowadzą doświadczeni wykładowcy PWSZ w Chełmie, w małych 10-12 -osobowych grupach. Odpłatność za udział w jednym kursie wynosi 300 zł. Można zapisać się na oba kursy.
Termin przyjmowania zgłoszeń upływa: 15 listopada 2019 r.

Informacji udziela i zgłoszenia przyjmuje: Centrum Studiów Podyplomowych PWSZ w Chełmie, ul. Pocztowa 54, bud. C, pok. 208,
tel. 82 565 64 72

Kwestionariusz osobowy: