Kilka dni temu Biuro Karier Żak PWSZ w Chełmie zakończyło tegoroczną edycję wykładów organizowanych w ramach Programu Edukacyjnego Nowoczesne Zarządzanie Biznesem.

W tym roku odbywały się one w formule zdalnej. 8 i 15 maja niemal 170 studentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie z kierunków: Matematyka, Pedagogika, Stosunki międzynarodowe, Filologia słowiańska oraz Bezpieczeństwo wewnętrzne wysłuchało prelekcji Pana dra Krzysztofa Ostafińskiego poprzez platformę ClickMeeting.

Wykłady dotyczyły bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni, wiarygodności finansowej, korzystania z informacji gospodarczych, oszczędzania oraz inwestowania długoterminowego. Oczywiście nie zabrakło nawiązań do bieżącej sytuacji gospodarczej.

Każdy otrzymał certyfikat potwierdzający udział w spotkaniu oraz potężny zastrzyk cennej wiedzy!

Zapraszamy do zainteresowania się kolejną serią tego rodzaju spotkań już jesienią. Wierzymy, że już bezpośrednio w murach naszej Uczelni.