W związku z włączeniem, z dniem 17 października 2020, miasta Chełm do listy powiatów, które wchodzą do czerwonej strefy epidemicznej, jak również wprowadzeniem nowych zasad bezpieczeństwa, w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Chełmie zajęcia na wszystkich kierunkach studiów będą odbywać się tymczasowo z wykorzystaniem technik i metod kształcenia na odległość (z wyłączeniem zajęć praktycznych). Szczegółowe zasady prowadzenia zajęć dla poszczególnych kierunków studiów określają dyrektorzy Instytutów.

Wszystkie informacje dotyczące posługiwania się platformą edukacyjną Google Suite for Education znajdziecie tutaj

Zarządzenie Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie z dnia 19 października 2020 r. w sprawie zasad realizacji zajęć dydaktycznych. Pobierz»