Szanowni Państwo,

w związku z aktualnie panującą sytuacją zagrożenia epidemiologicznego, a tym samym w trosce o zachowanie środków bezpieczeństwa wskazanych przez Głównego Inspektora Sanitarnego i w rekomendacjach Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, zawiadamiamy, iż władze Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie musiały podjąć decyzję o odwołaniu Dnia Otwartego, zaplanowanego na 27 marca br.

Mamy jednak nadzieję, że poprzez stronę internetową Uczelni, media społecznościowe, radio i prasę uda nam się skutecznie zaprezentować Państwu najnowszą ofertę edukacyjną 2020/2021 PWSZ w Chełmie i tym samym zachęcić do wstąpienia w mury naszej Uczelni.

Młodzież zainteresowaną podjęciem nauki w PWSZ w Chełmie serdecznie zapraszamy na zajęcia, spotkania i prezentacje indywidualnie. Można się na nie umawiać w Dziale promocji pod nr tel 82 562 06 15.

Jesteśmy stale otwarci na organizację prezentacji oraz warsztatów w szkołach i placówkach edukacyjnych.