2 lutego br. miał miejsce Bal Studenta PWSZ w Chełmie. Impreza odbyła się w sali bankietowej Hotelu EDELS. Uroczystość uświetnili Prorektor ds. Studenckich Pan prof. dr hab. Józef Zając, Senator RP oraz Prorektor ds. Rozwoju Pani dr Beata Fałda.
Studenci z każdego kierunku zaprosili również swoich wykładowców. Bal rozpoczął się częścią oficjalną, po czym przedstawiciele każdego kierunku podziękowali władzom oraz wykładowcom wręczając kwiaty. Podczas przemówień padło wiele ciepłych słów od władz Uczelni oraz opiekuna samorządu studenckiego mgr inż. Doroty Rybaczuk.
Dobrą zabawę zapewnił Taki Wodzirej, Piotr Maksymiuk. Studenci świetnie się bawili do wczesnych godzin porannych, świętując zbliżające się obrony i tym samy możliwość realizacji swoich życiowych planów.