Za nami Niedźwienalia 2019. W sobotę, 8 czerwca studenci przejęli miasto i zamienili Chełm w stolicę rozrywki. Wszystko po to, aby zintegrować się i zrelaksować przed nadchodząca sesją! Niedźwienalia tradycyjnie rozpoczęły się od przekazania symbolicznych kluczy studentom przez władze Chełma oraz Rektora - prof. PWSZ w Chełmie, dra hab. inż. Arkadiusza Tofila. Następnie w Parku Miejskim,  gdzie odbyły się wszystkie atrakcje, zabrzmiały znane i lubiane gwiazdy muzyki rozrywkowej. Gwiazdą wieczoru był zespół Łzy. Wystąpili także: Nokaut, Lili, Extra Mocni oraz Malibu. Niedźwienalia to także doskonała okazja do zabawy dla całych rodzin. W ramach wydarzenia odbył się piknik rodzinny, z mnóstwem animacji i zabaw dla najmłodszych.