Z inicjatywy Instytutu Matematyki i Informatyki Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie począwszy od 18 lutego 2020 roku zostanie zorganizowane  Matematyczne Koło Olimpijskie skierowane jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych. Zajęcia mające na celu przygotowanie do Olimpiady Matematycznej i rozwijanie młodych talentów będą się odbywały w każdy wtorek o godzinie 15.00 w auli 302 Instytutu Matematyki i Informatyki PWSZ w Chełmie. Prowadzącym będzie Pan dr Krzysztof Bolibok starszy wykładowca PWSZ w Chełmie, nauczyciel matematyki w I Liceum Ogólnokształcącym im. S. Staszica w Lublinie oraz członek Komitetu Okręgowego Olimpiady Matematycznej.

Udział w zajęciach Koła Olimpijskiego jest bezpłatny.

Zainteresowanych uczniów prosimy o kontakt na adres email  lub telefoniczny - 825654346.