Instytut Nauk Rolniczych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie, serdecznie zaprasza do udziału w drugiej edycji konkursu wiedzy o zdrowym odżywianiu.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół ponadpodstawowych (ponadgimnazjalnych) województwa lubelskiego.

Konkurs objął patronatem JM Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie dr hab. inż. Arkadiusz Tofil, prof. PWSZ w Chełmie oraz Senator RP dr hab. Józef Zając, prof. PWSZ w Chełmie .

Celem konkursu jest popularyzacja wiedzy o zdrowym odżywianiu wśród uczniów szkół ponadpodstawowych (ponadgimnazjalnych) województwa lubelskiego

Konkurs jest jednoetapowy i polega na rozwiązaniu testu wiedzy o zdrowym odżywianiu.

Terminarz Konkursu:

• do 8 III 2019 r. zgłoszenia drogą elektroniczną lub pocztą
  • 25 III 2019 r. godz. 10.00 aula 001, Konkurs - czas trwania 1h
  • 25 III 2019 r. godz. 13.30 ogłoszenie wyników.

Szczegółowe informacje na temat możliwości udziału w konkursie zamieszczono w Regulaminie konkursu.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie