Miło nam poinformować, iż czasopismo Language, Culture, Politics. International Journal (http://www.lcpijournal.pwsz.chelm.pl) wydawane przez trzy Katedry Instytutu Neofilologii: Anglistyki, Slawistyki oraz Stosunków międzynarodowych pozytywnie przeszło proces oceny i jest indeksowane w bazie ICI Journals Master List. Za rok 2019 wartość wskaźnika Index Copernicus Value (ICV) wyniosła 71,86 p.

https://journals.indexcopernicus.com/search/details?id=48516&lang=pl

Czasopismo istnieje od 2016 i jest indeksowane w takich bazach jak: INDEX COPERNICUS International Journals Master List, CEJSH (The Central European Journal of Social Sciences and Humanities,) Bazhum,Central and Eastern European Online Library, ERIH PLUS.

Prowadzimy nabór artykułów do przygotowanego tomu, który zostanie wydany w 2021. Czasopismo jest otwarte na publikacje obejmujące swym zasięgiem takie obszary jak język i literatura, edukacja, kultura, nauki społeczne, religioznawstwo, filozofia, nauki o polityce i stosunki międzynarodowe.

Zainteresowanych publikacją tekstów zachęcamy do zapoznania się z wytycznymi dot. wymagań formalnych i procedury recenzowania: TUTAJ

Nasi partnerzy


ZNAJDZIESZ NAS TUTAJ

s1
s2
s3
s4
s5
© Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Chełmie