31.10.2019 r. odbyło się spotkanie przedstawicieli Katedry Anglistyki PWSZ w Chełmie z uczniami IV Liceum Ogólnokształcącego im. dr Jadwigi Młodowskiej w Chełmie. Mgr Dorota Górnik z Instytutu Neofilologii PWSZ w Chełmie zapoznała słuchaczy
z proponowanym programem studiów oraz możliwościach zatrudnienia po ukończeniu nauki na kierunku ANGLISTYKA. Interesującą prezentację pt.: „The United States and Poland: Differences in Education” przedstawiła goszcząca w PWSZ stypendystka Fundacji Fulbrighta Caitlin Mello. Było to kolejne wydarzenie, mające na celu zacieśnienie współpracy między Państwową Wyższą Szkoła Zawodową w Chełmie a IV LO w Chełmie. Tym razem odbyło się w gościnnych murach liceum, za co bardzo serdecznie dziękujemy Pani dyrektor Marzenie Koprukowniak."