CELEM STUDIÓW PODYPLOMOWYCH JEST: uzyskanie przez słuchacza kwalifikacji potwierdzających wiedzę, umiejętności i kompetencje społeczne w zakresie nowoczesnych rozwiązań z zakresu techniki rolniczej i motoryzacyjnej oraz możliwości zastosowań ich w produkcji rolniczej zarówno tradycyjnej, intensywnej, zrównoważonej i ekologicznej.

Uzyska wiedzę z zakresu technologii produkcji rolniczej, mechanizacji rolnictwa tj. budowy i eksploatacji nowoczesnych pojazdów i maszyn stosowanych w rolnictwie, systemów automatyzacji produkcji rolniczej.

Poruszana tematyka łączy zagadnienia rolnicze z mechanizacyjnymi aspektami produkcji i automatyzacji dając szeroką wiedzę z tego zakresu. Słuchacz studiów podyplomowych Mechanizacja rolnictwa otrzyma także przygotowanie praktyczne w oparciu o zajęcia prowadzone na warsztatowych stanowiskach w firmach obsługujących rolnictwo.

Absolwent uzyskuje kwalifikacje do nauczania przedmiotów zawodowych związanych z Mechanizacją rolnictwa.

 

Czas trwania: 3 semestry (360 godzin zajęć dydaktycznych + 110 godzin praktyk w szkołach ponadpodstawowych oraz w firmach obsługujących rolnictwo)

Termin zgłoszeń: rekrutacja prowadzona jest systemem otwartym.

Zasady rekrutacji: według kolejności zgłoszeń.

Zasady przyjęć: preferowani absolwenci studiów wyższych na kierunkach rolniczych i technicznych, jak też nauczyciele kształcenia zawodowego (kserokopia dyplomu – oryginał do wglądu), wypełniony kwestionariusz osobowy, wniesienie opłaty związanej z przyjęciem na studia, oryginał dowodu osobistego - do wglądu.

Limit przyjęć: 30 osób

Opłaty: 1.200 zł za semestr, możliwość wniesienia opłaty w ratach.

Szczegółowe informacjeCentrum Studiów Podyplomowych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie, 22-100 Chełm, ul. Pocztowa 54, tel. 82 565 64 72, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasi partnerzy


ZNAJDZIESZ NAS TUTAJ

s1
s2
s3
s4
s5
© Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Chełmie