Koło, usytuowane przy Katedrze Stosunków Międzynarodowych skupia studentki i studentów zainteresowanych pogłębianiem swojej wiedzy z obszaru szeroko rozumianych stosunków międzynarodowych. Regularnymi działaniami Koła są seminaria naukowe i wyjazdy studyjne poświęcone różnorodnej tematyce międzynarodowej.

Informacje o działaniach podejmowanych przez Koło zamieszczane są w dziale "Aktualności" na stronie Katedry Stosunków Międzynarodowych pod adresem https://pwszchelm.edu.pl/index.php/pl/sm-aktualnosci

Osoby zainteresowane działalnością Koła zapraszamy do kontaktu z opiekunką Koła - dr Magdaleną Kawą, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Opiekunką Koła jest dr Magdalena Kawa.

Sprawozdanie z działalności Koła w roku 2019/2020
Sprawozdanie z działalności Koła w roku 2018/2019