Studia na kierunku stosunki międzynarodowe w PWSZ dały mi dużo korzyści. Wybrałam tę uczelnię i jestem bardzo zadowolona z tego wyboru, ponieważ wykwalifikowana kadra rzetelnie i profesjonalnie przekazuje wiedzę w sposób ciekawy i zrozumiały. PWSZ wspiera studentów w osiąganiu sukcesów zarówno na polu naukowym, jak i zawodowym. Dodatkowo mogłam pogłębiać swoją wiedzę i umiejętności poprzez udział w praktykach, kursach oraz wymianach, zarówno stacjonarnych jak i zagranicznych (między innymi udział w Erasmusie na Słowacji). PWSZ w Chełmie dała mi bezcenne doświadczenie, tak więc z czystym sumieniem mogę polecić przyszłym kandydatom.

Ivanna Vashchuk
studentka III roku

 

  Ze studiowania na PWSZ w Chełmie jestem bardzo zadowolona. Poznałam tu dużo miłych i pomocnych ludzi, dowiedziałam się dużo przydatnych mi informacji dla swojej dalszej ścieżki zawodowej, a także miałam możliwości rozwoju osobistego. Myślę że ta uczelnia dała mi dobry początek na przyszłość.

Viktoriia Chuhunova

 

  PWSZ w Chełmie tworzy znakomite warunki dla studentów, aby mogli dobrze przygotowywać się do zawodu pedagoga. Wykwalifikowana kadra wykładowców, dobre wyposażenie Instytutu, miła atmosfera to tylko nieliczne cechy, jakimi może szczycić się uczelnia.

Beata Nastaj
studentka III roku

 

  Pedagogika jest interesującym i ciekawym kierunkiem. Nie tylko dziewczęta znajdą tu coś dla siebie, ale także chłopcy mają szansę odnieść tu sukces. Pamiętaj możesz poznać wiele ciekawych osób!

Radosław Walczuk
student III roku

 

  Pedagogika w PWSZ to jest to, czego szukałam. Ten kierunek pozwala na wszechstronny rozwój i poszerzenie zainteresowań. Można tu poznać ciekawych ludzi, nauczyć się pewności siebie i przyjemnie spędzić czas, łącząc naukę z zabawą.

Justyna Woś
studentka III roku

Nasi partnerzy


ZNAJDZIESZ NAS TUTAJ

s1
s2
s3
s4
s5
© Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Chełmie