114 listów w obronie praw człowieka napisali studenci i studentki II roku Stosunków Międzynarodowych PWSZ w Chełmie. Wydarzenie odbyło się w ramach międzynarodowej akcji pn. "Maraton Pisania Listów", organizowanej przez Amnesty International.

To już kolejny rok, w którym nasza uczelnia włącza się w to działanie. W ten sposób, osoby studiujące Stosunki międzynarodowe mogą w praktyczny sposób wykorzystać swoją wiedzę i umiejętności oraz poznać specyfikę działania organizacji międzynarodowej. Tegoroczna edycja, z powodu przejścia uczelni wyższych na tryb zdalnego nauczania, odbyła się jedynie w wersji online.

Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach zajęć z przedmiotu Organizacje międzynarodowe prowadzonego przez dr Magdalenę Kawę z Katedry Stosunków Międzynarodowych PWSZ w Chełmie.