W dniu 16 maja 2019 (czwartek), w ramach Poland Trade Mission (11-18 May 2019), będziemy gościli w Centrum Studiów Inżynierskich Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie przedstawicieli kanadyjskiej misji gospodarczej do Polski, reprezentujących następujące firmy, organizacje zrzeszające przedsiębiorców oraz uczelnie:

• the WindsorEssex Economic Development Corporation,
  • the Polish-Canadian Business and Professional Association of Windsor,
  • Valiant TMS,
  • the Funding Envelope,
  • University of Windsor,
  • St. Clair College.

W związku z powyższym pragniemy gorąco zaprosić Państwa do wzięcia udziału w polsko-kanadyjskim spotkaniu biznesowym, którego program obejmuje:

• 14.00-15.00    Powitanie gości w hangarze Centrum Studiów Inżynierskich Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie. Zwiedzanie laboratoriów (Depułtycze Królewskie 55)
  • 15.00-17.00    Polsko-kanadyjskie Spotkanie biznesowe. Prezentacja firm. Rozmowy B2B. (Depułtycze Królewskie 55)

Spotkanie będzie bardzo dobrą okazją do wymiany doświadczeń, dyskusji oraz nawiązania nowych kontaktów.