Program Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego „DIALOG”

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Chełmie wraz z Funacją Polskiej Akademii Nauk pragnie serdecznie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w Warsztatach Asocjacyjnych dla pracowników administracji publicznej
Zaproszenie
Kwestionariusz Zgłoszeniowy

Obszar: Humanistyka dla rozwoju

Projekt realizowany w partnerstwie z liderem partnerstwa Fundacją Polskiej Akademii Nauk

CEL PROJEKTU: Celem projektu jest wzmocnienie potencjału instytucji administracji publicznej w województwie lubelskim do realizacji Good Gevernance z zakresu: edukacji, kultury, gospodarki i społeczeństwa. Na podstawie rozwoju interdyscyplinarnych kompetencji 100 pracowników, w oparciu o współpracę z naukowcami z obszaru nauk humanistycznych i wykorzystanie ich wiedzy eksperckiej.

Działania w ramach projektu:

• Diagnoza potencjału jednostek naukowych w obszarze humanistyki do wspierania instytucji administracji publicznej do realizacji Good Governance z zakresu : edukacji, kultury gospodarki i społeczeństwa.

• Diagnoza luk kompetencji pracowników instytucji administracji publicznej w województwie lubelskim do realizacji Good Governance.

• Opracowanie Programu rozwoju instytucjonalnego administracji publicznej w województwie lubelskim w oparciu o wykorzystanie potencjału humanistyki.
• Warsztaty asocjacyjne pracowników administracji publicznej oraz naukowców-humanistów – rozwijające kompetencje.
• Intermentoring naukowy działań praktycznych i wdrożeniowych pracowników administracji publicznej. W oparciu o rozwinięte kompetencje będzie realizowany intermentoring przez naukowców i ekspertów z obszaru humanistyki dla pracowników instytucji administracji publicznej, którzy będą mieli zapewnione wsparcie w wykonywaniu swoich obowiązków z wykorzystaniem nabytych kompetencji.
• Interdyscyplinarne warsztaty naukowe. Warsztaty są finalną formułą współpracy humanistów z pracownikami administracji. Na podstawie zdobytych kompetencji, intermentoringu humaniści: naukowcy–eksperci wraz z pracownikami administracji publicznej zrealizują wspólne zadanie badawczo-praktyczne.

Szczegóły:  

PWSZ w Chełmie w ramach projektu realizuje część działania „Warsztaty asocjacyjne pracowników administracji publicznej oraz naukowców-humanistów – rozwijające kompetencje”.

 

     

Kontakt

Projekty unijne

ico konakt

22-100 Chełm
ul. Pocztowa 54, p.210
tel. +48 82 562 06 02

Godziny pracy

ico godzinypracy

pn. - pt. : 7.30 - 15.30

Elżbieta Czmielewska

eczmielewska@pwszchelm.edu.pl

Piotr Łusiak

plusiak@pwszchelm.edu.pl

Ewelina Michalska

emichalska@pwszchelm.edu.pl

Weronika Błądkowska

wbladkowska@pwszchelm.edu.pl

Nasi partnerzy


ZNAJDZIESZ NAS TUTAJ

s1
s2
s3
s4
s5
© Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Chełmie