wyszukiwarka zaawansowana
Zgłoś błąd
wyślij formularz zgłoszeniowy

Konkurs Matematyczny im. S. Chróścikowskiego

Instytut Matematyki i Informatyki Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie, zaprasza do udziału w XV Konkursie Matematycznym im. S. Chróścikowskiego.

Tegoroczna edycja konkursu odbędzie się online na platformie Google Suit for Education PWSZ w Chełmie w dwóch kategoriach wiekowych:

Tegoroczna edycja Konkursu składa się z jednego etapu i odbywa się w dwóch kategoriach wiekowych:

• KATEGORIA I – uczniowie klasy I szkoły ponadpodstawowej oraz klasy  II szkoły ponadpodstawowej i ponadgimnazjalnej
  • KATEGORIA II – uczniowie klasy III i IV szkoły ponadgimnazjalnej

Konkurs objął patronatem JM Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie dr hab. inż. Arkadiusz Tofil, prof. PWSZ w Chełmie.

Celem konkursu jest popularyzacja matematyki wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych.

Zadaniem uczestników konkursu jest samodzielne rozwiązanie 20 zadań zamkniętych.

• I nagroda –1000zł
  • II nagroda – 500zł
  • III nagroda – 250zł

Terminarz konkursu:

• do 09 IV 2021r. (piątek) zgłoszenia drogą elektroniczną przez stronę Uczelni. Warunkiem rejestracji jest posiadanie i podanie adresu email  w domenie @gmail.com.
  • 12 IV 2021r. (poniedziałek) termin przesłania przez organizatorów zaproszeń dla uczniów do „Pokoju Konkursowego” na platformie Google Suit for Education PWSZ w Chełmie, na podane podczas rejestracji adresy email
  • 14 IV 2021r. (środa) termin przyjęcia przez uczestników zaproszenia do „Pokoju Konkursowego” i przesłania przez platformę Google Suit for Education PWSZ w Chełmie skanu podpisanej zgody na przetwarzanie danych osobowych (informacje dotyczące przesłania skanu będą dostępne na platformie)
  • 16 IV 2021r. (piątek) godz. 12.00 Konkurs – czas trwania 2h (120min)
  • 21 IV 2021r. (środa) ogłoszenie wyników na stronie internetowej Uczelni
  • 23 IV 2020r. (piątek) godz. 12:00 wręczenie nagród – Instytut Matematyki i Informatyki s. 308

Serdecznie zapraszamy do udziału.

Uwaga!

Prosimy nauczycieli o dokonywanie elektronicznej rejestracji uczestników konkursu. Limit uczestników konkursu to 15 osób na jedną kategorię z każdej szkoły.

Kim był Samuel Chróścikowski?

Zbiór zadań konkursowych

• Partner 6