16 maja 2021

Konkurs dla nauczycieli „MIERZ WYSOKO!” Do wygrania studia podyplomowe!

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie pn. „Mierz wysoko!” organizowanym przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Chełmie pod honorowym patronatem JM Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie dra hab. inż. Arkadiusza Tofila, profesora PWSZ w Chełmie oraz Senatora RP dra hab. Józefa Zająca, profesora PWSZ w Chełmie.

Cennymi nagrodami w Konkursie są wybrane STUDIA PODYPLOMOWE spośród kierunków, które zostaną uruchomione w roku akademickim 2021/2022 dla trzech laureatów za zajęcia I, II i III miejsca.

Konkurs skierowany jest do wszystkich nauczycieli lub doradców zawodowych szkół ponadpodstawowych. Istotą Konkursu jest przygotowanie i przeprowadzenie przez nauczycieli i/lub doradców zawodowych lekcji zawodowoznawczej i/lub wychowawczej, przygotowującej uczniów szkół ponadpodstawowych do wyboru dalszej edukacyjnej ścieżki rozwoju, a w szczególności kierunku studiów.

Konkurs polega na przygotowaniu scenariusza lekcji przygotowującej uczniów szkół ponadpodstawowych do wyboru dalszej ścieżki rozwoju zawodowego, a w szczególności wyboru studiów oraz na:

1. przeprowadzeniu takiej lekcji w oparciu o powyższy scenariusz w terminie 4 – 31.05.2021 r.,
  2. przygotowaniu filmu z przeprowadzonej lekcji (min. 10-15 min., max. 45 min.).

Lekcja może zawierać prezentacje kierunków studiów, uczelni, filmy o zawodach, oferty edukacyjne, wywiady, spotkania on-line z przedstawicielami uczelni, gry, wykłady, itp.

Konkurs trwa od 4 do 31 maja 2021 r. Wyniki zostaną ogłoszone najpóźniej 7 czerwca 2021 r. drogą mailową oraz na stronie internetowej uczelni.

Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie Konkursu.

Kontakt do Organizatorów Konkursu: 82 562 06 15, 82 564 03 59.

Zapraszamy!