31 października 2019
Katedra Nauk o BezpieczeństwieAktualności

Narada szkoleniowo-metodyczna na temat LA z udziałem przedstawiciela PWSZ w Chełmie

28 października br. w Akademii Sztuki Wojennej odbyła się narada szkoleniowo-metodyczna dla koordynatorów oraz nauczycieli akademickich z uczelni odpowiedzialnych za realizację części teoretycznej programu edukacji wojskowej studentów w ramach Legii Akademickiej w roku akademickim 2019/2020.

Gościem honorowym był sekretarz stanu w MON, Tomasz Zdzikot oraz zastępca szefa Sztabu Generalnego Wojska Polskiego, gen. dyw. Krzysztof Król. Ponadto w naradzie uczestniczyli przedstawiciele Ministerstwa Obrony Narodowej, Sztabu Generalnego WP, Dowództwa Generalnego RSZ oraz dowódcy jednostek wojskowych, realizujący szkolenie praktyczne w ramach Legii Akademickiej.

Uczestnikiem narady z ramienia Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie był Pan  ppłk rez. dr inż. Jacek Gaj, który odebrał dyplom uznania za udział naszej uczelni w II edycji programu Legia Akademicka.  Tymczasem rekrutacja do III edycji już trwa. Serdecznie zapraszamy!

Więcej… Wpis „Rekrutujemy!”