19 lipca 2019
AktualnościOgólnouczelniane

Rusza nabór na nową specjalizację Dyspozytor Lotniczy

Rusza nabór na nową specjalizację Dyspozytor Lotniczy, którą od roku akademickiego 2019/2020 będą mogli wybrać studenci kierunku Mechanika i budowa maszyn PWSZ w Chełmie. Kryteria, które musi spełniać kandydat:
  • Status studenta:  zaliczenie 1, 2 semestru studiów na kierunku Mechanika i budowa maszyn PWSZ w Chełmie;
  • Dotyczące obywatelstwa: Polskie;
  • Medyczne: kandydat do szkolenia musi posiadać ważne orzeczenie lotniczo-lekarskie klasy 2,
  • Dotyczące znajomości języka: kandydat do szkolenia musi posługiwać się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym;
Wnioski o przyjęcie na specjalizację Dyspozytor lotniczy należy składać w Centrum Lotniczym PWSZ w Chełmie, adres: pok. L4, część lotnicza Centrum Studiów Inżynierskich, Depułtycze Królewskie Termin składania wniosków: 20 wrzesień 2019 r. Nabór prowadzimy do wyczerpania ilości dostępnych miejsc (15), w przypadku przekroczenia tej liczby decydująca będzie wysokość średniej uzyskanej przez kandydata za pierwszy rok studiów.