12 kwietnia 2019
Instytut Nauk Technicznych i LotnictwaAktualności

Studenci Elektrotechniki na targach AUTOMATICON

W dniu 28 marca 2019 r. studenci kierunku Elektrotechnika wzięli udział w międzynarodowych targach przemysłowych „AUTOMATICON – automatyka, pomiary, elektronika”, które odbywały się w dniach 26-29 marca br. w Hali EXPO XXI w Warszawie. Targi AUTOMATICON już od 25 lat są największym w Polsce, profesjonalnym forum, na którym spotykają się producenci, integratorzy i odbiorcy automatyki przemysłowej. Targi te są licznie odwiedzane przez specjalistów poszukujących nowych rozwiązań technicznych oraz są bogatym źródłem informacji dla projektantów i integratorów systemów. Firmy obecne na targach AUTOMATICON (m.in. Siemens, ABB, MITSUBISHI ELECTRIC, KUKA czy FANUC) reprezentowały łącznie 27 krajów, w tym m.in. USA, Niemcy, Francję oraz Anglię. Nasi studenci mieli wspaniałą okazję do rozmów i dyskusji ze specjalistami z branży i zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami w automatyce przemysłowej.