23 marca 2021
AktualnościWyróżnione

Wirtualne Drzwi Otwarte PWSZ w Chełmie

Zaproszenie URSS PWSZ w Chełmie na Wirtualne Drzwi Otwarte

Centrum Studiów Inżynierskich to nie tylko Mechanika i budowa maszyn, Elektrotechnika czy Budownictwo. To także ROLNICTWO!

Zobaczcie, co dla przyszłych studentów Uczelni oferuje kierunek Elektrotechnika

Zobaczcie, co dla przyszłych studentów Uczelni oferuje kierunek Mechanika i Budowa Maszyn

Zobaczcie, co dla przyszłych studentów Uczelni oferuje Budownictwo

Centrum Studiów Inżynierskich Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie serdecznie zaprasza!

Dyrektor Instytutu Matematyki i Informatyki dr Jarosław Kapeluszny serdecznie zaprasza do studiów w Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie!

Dementujemy opinie jakby w naszym mieście mało się działo. Uczelniana Rada Samorządu Studentów PWSZ w Chełmie dba o to, by dla naszych studentów działo się jak najwięcej.

Kierownik Katedry Stosunków Międzynarodowych dr Jurij Hajduk serdecznie zaprasza do studiów w Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie!

Wykładowcy Katedry Pedagogiki zapraszają do studiów w Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie!

Dyrektor Instytutu dr inż. Ewa Stamirowska-Krzaczek zaprasza do studiów w Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie

Wykładowca Katedry Slawistyki Pani mgr Katarzyna Teodorowicz zaprasza do studiów w Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie!

Dyrektor Instytutu Neofilologii dr Tomasz Zygmunt serdecznie zaprasza do studiów w Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie!

Dynamicznie rozwijający się Instytut Nauk Medycznych PWSZ w Chełmie zaprasza na studia! - Monoprofilowe Centrum Symulacji Medycznej

Zobaczcie, co dla przyszłych studentów Uczelni oferuje kierunek Bezpieczeństwo Wewnętrzne

Drzwi Otwarte CSI PWSZ w Chełmie 2021 - Obsługa naziemna statku powietrznego.

Nieustanny rozwój i poszerzanie wyposażenia Uczelni jest dla nas jedną z kluczowych dewiz i atutów jednocześnie. Obecnie jesteśmy w trakcie budowy drogi startowej przy naszym Centrum Lotniczym

Centrum Lotnicze Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie serdecznie zaprasza!

Sprawdźcie jak prezentuje się nasza droga startowa w Depułtyczach Królewskich w nocnej odsłonie.