18 maja 2016

WYNIKI EGZAMINU PRÓBNEGO NA CERTYFIKAT PTE

Do konkursu zorganizowanego na naszej uczelni 12 maja 2016 roku przez Studium Języków Obcych i Centrum Studiów Podyplomowych we współpracy z wydawnictwem Pearson przystąpiło 86 uczniów i studentów.

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym uzyskanych wyników a wszystkim bardzo dobrej znajomości języka angielskiego.

Zachęcamy wszystkich uczniów i studentów do przystępowania w naszym autoryzowanym Centrum Egzaminacyjnym Pearson Test of English do egzaminów w celu uzyskania certyfikatu PTE General.

Poniżej zamieszczamy listę laureatów i wyróżnionych.

1. Ćwil Grzegorz
  2. Pikula Dominika